Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalite Belgesi Aldı

Akdeniz Üniversitesi'nin Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği ve Seyahat İşletmeciliği Programları, Dünya Turizm Örgütü Tedqual tarafından Turizm Eğitiminde Kalite Belgesi almaya hak kazandı.
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalite Belgesi Aldı
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin “Konaklama İşletmeciliği” ve “Seyahat İşletmeciliği” programları Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) Teaqual denetleme sürecinden başarıyla geçerek Temmuz 2012’den itibaren akredite oldu ve Turizm Eğitiminde Kalite Belgesi’ni (Tedqual) almaya hak kazandı.

Tedqual Belgesi Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından dünyada en iyi turizm eğitimi veren seçkin eğitim kurumlarına veriliyor. Halen dünyada Tedqual belgesine sahip Amerika, Asya ve Pasifik Bölgesi, Avrupa ve Afrika’da toplam 76 eğitim kurumu bulunuyor. Türkiye’den Akdeniz Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nin yanı sıra Amerika ve Kanada’dan Californiya Üniversitesi ve George Washington Üniversitesi Tedqual belgesine sahip üniversitelerden bazılarıdı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017