Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akıllı Telefon Kadar Yetenekli Dect Telefon Fritz!Fon MT-F

Almanya'nın en büyük geniş bant cihazları üreticisi AVM tarafından üretilen DECT telefon FRITZ!FON MT-F, Bircom dağıtıcılığında Türkiye'de satışa sunuldu.
Akıllı Telefon Kadar Yetenekli Dect Telefon Fritz!Fon MT-F
Benzerlerine ancak akıllı telefonlarda rastlanılan gelişmiş özellikleri ile standart DECT telefonlardan ayrılan FRITZ!FON MT-F, 320x240 piksel renkli geniş ekran, arka aydınlatmalı tuş takımı, geniş kapsama alanı, bebek telsizi, internet radyo, RSS ve e-posta görüntüleme gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürün, hem sabit hat hem de VolP görüşmelerinde HD ses kalitesi sunuyor.

Almanya’nın en büyük geniş bant cihazları üretici AVM tarafından üretilen DECT telefon FRITZ!FON MT-F, Bircom distribütörlüğünde Türkiye’de satışa sundu. İlk bakışta standart bir DECT telefon gibi görünen ürün benzerlerine ancak akıllı telefonlarda rastlanan gelişmiş özellikleri ile rakiplerinden ayrılıyor. Geniş renkli ekran, arka aydınlatmalı tuş takımı, geniş kapsama alanı, bebek telsizi, internet radyosu dinleyebilme, RSS ve e-postaları görüntüleyebilme FRITZ!FON MT-F’nin benzersiz özelliklerinden sadece birkaçını oluşturuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017