Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akıllı Telefon Tavsiyeleri

LTE, NFC, sesle kontrol, dört çekidek… Cep telefonlarında bahar modası yeni teknolojiler ve uygulamalarla geliyor. İşte 2012 akıllı telefon tavsiyeleri…
Akıllı Telefon Tavsiyeleri
Akıllı telefon satışları her yıl bir öncekine göre akıllara durgunluk verici bir artış sergiliyor. Üreticilerin sloganı “Daha güzel, daha hızlı, daha iyi aygıtlar. Önümüzdeki günlerde HTC, LG, Samsung ve diğerleri “ilkbahar kreasyonlarını” sergileyecekler. Sadece Apple hayranlarını ve müşterilerini bekletecek zira iPhone 5’in yazdan önce çıkması bekleniyor.

Bu baharda internete 100 Mbps hızında bağlanmaya izin veren ilk LTE’li cep telefonları, verilerin hızlı şekilde iletilmesine ve parasız ödeme yapılmasına olanak tanıyan NFC yongaları, HD içerikleri ve PC oyun grafiklerini akıllı telefonlara taşıyan yepyeni işlemci nesliyle tanışacağız. Dahası, telefonlar eskisinden daha iyi fotoğraf çekecek ve sesle kontrol edilebilecek. CHIP bu yeni özellikleri ayrıntılı biçimde inceliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017