Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akıllı Telefon Ve Tablet Kullanma Adabı

Telefonlar akıllandıkça adabı iyice laçkalaştıran yeteneklere kavuştuğumuz ortada. Artık sorun sadece birilerinin teklifsizce sizin özel alanınızı ve anınızı telefonla taciz etmesinin ötesine geçti.
Akıllı Telefon Ve Tablet Kullanma Adabı
Dikkatimizin ve algımızın fiziksel sınırların ötesine uzandığı bir dönemi yaşamaya başladık. İşte şu anın kalbi, gezegenin dört bir yanına dağılmış devasa veritabanlarında atıyor gerçekten. Bunun yolunu açanlar, gelişmiş süper akıllı telefonlar ve webin yarattığı sosyal medya araçları. Bazen teknolojinin bu şekilde kullanılması içimde, eski bildiğimiz elle tutulur gözle görülür ‘gerçek’ ilişkilerin sonunu getireceğine daire bir hüzün oluyor.

Vermont’taki Emily Post Enstitüsü’nden görgü kuralları uzmanı Anna Post’a göre, akıllı telefonlar ve tabletler meslektaşlarınızın ve müşterilerinizin size ulaşmasına yardım etse de, bunları işinizi yapmanıza yardım edecek şekilde kullanmalısınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017