Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akıllı Telefonlar İçin 'Assassin's Creed' Oyunu Geliyor!

Assassin's Creed'in yeni mobil oyunu Assassin's Creed Utopia ile kolonilerin geçmişine bir bakış gerçekleştireceğiz.
Akıllı Telefonlar İçin 'Assassin's Creed' Oyunu Geliyor!
Ubisoft’un Gree ile ortaklaşa hazırlamakta olduğu AC: Utopia projesi her türlü AC takipçisine hitap etmek üzere planlanan bir akıllı telefon projesi. Bu bildiğimiz anlamda bir oyun olmayacak; o konuda antlaşmaya vardık fakat bir kart oyunu mu olacak, sadece yazılardan oluşan bir yapım mı olacak, kısaca tam olarak nasıl bir “şey” olacak, bunu bilmiyoruz.

Gree’den gelen açıklamalar ışığındaysa en azından Utopia’da ne anlatıldığını öğrenebildik. Amerikan kolonileşmesinin başlangıcını anlatacak olan yapım, Avrupa’dan yeni bir hayat kurmak amacıyla ABD’ye göç eden insanların hikayesini konu alacak. Abstergo Utopia adında bir programı devreye sokarak geçmişi yeniden yaratacak ve biz de ziyaret ettiğimiz devirdeki parçaları bir bir keşfedeceğiz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017