Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akıllı Televizyon Çağı

Bu yılki CES'e (Consumer Electronics Show) damgasını vuran akıllı Tv (Smart Tv) konsepti akıllı teknolojilerin geleceğin ev eğlencesini nasıl değiştireceğinin de en önemli kanıtı.
Akıllı Televizyon Çağı

Televizyon dünyasındaçok şey oluyor, çok şey değişiyor. Geçtiğimiz yılın en önemli yeniliği kuşkusuz üçüncü boyutun ekranlara girmesi oldu. 3 boyutlu teknoloji, henüz çok yeni olsa da ev eğlencesinin önemli bir parçası haline gelmeye çoktan başladı. 3D içeriğin artmasıyla birlikte 2012 yılında 3D televizyonlara olan talebin küresel bazda 40 milyon birime varması bekleniyor. Bu da 3D'nin ne kadar hızlı bir şekilde yayılacağını gösteriyor. Henüz bu kadar yeni olmasına karşın 3D dünyasındaki yenilikler ayağımızı yerden kesecek kadar hızlı. Televizyon dünyasında bu yılın bombası Japon üretici Toshiba'dan geldi.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Akıllı Televizyon

Dergilerde yayınlanan Akıllı Televizyon ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017