Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akrep Burcu 2012 Aşk Tarotu

Akrep, 2012 yazının en şanslı burcu. Aşk tarotunda kartlarınız güçlü kişiliğiniz kadar, dileklerinizi gerçekleştireceğiniz güzel bir geleceği de anlatıyor.
Akrep Burcu 2012 Aşk Tarotu
2012 yazının en şanslı burcu Akrep. Kartlarınız güçlü kişiliğiniz kadar, dileklerinizi gerçekleştireceğiniz güzel bir geleceği de anlatıyor. Gücünüz doğrudan bastırılmaz, coşkulu ruh halinizden akıp geliyor. Partneriniz akıllı ve cömert biri. Tartışmaların her iki yönünü de görebilen, doğuştan gelen nezaketiyle herkesin içindeki en iyiyi ortaya çıkarabilen uzman bir arabulucu.

2012 yazında partneriniz her şeyden önce uyum aradığı için, ilişkinizin dengeli olacağı kesin. Aranızdaki tartışmaları kavgaya dönüşmeden önce onlara kafa yoran onurlu bir eş; baskı kurmak gibi bir saplantısı olmayan, ilişkinize yeni boyutlar kazandıracak içgüdüsel biri şu anda yoksa mutlaka karşınıza çıkacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017