Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akrep Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Akrep burçlarını 2013'te neler bekliyor? Hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Akrep burçlarını 2013'te hangi konular daha çok ilgilendiriyor?
Akrep Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Bu yıl içsel gelişiminizi tamamlayarak, kendiniz için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam ediyorsunuz sevgili Akrepler. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve ileriki yıllar için kendinizi ve hayatınızı hazırlanmanın tam zamanı! Hayatınız için sorumluluklar üstelenecek ve bu sorumluluklarınızla baş etmenin yollarını bulacaksınız. Her şeyi yeniden yapılandırıyorsunuz. Korkmayın ve daha ileriye gitmek için hayatınızı gözden geçirin…

Jupiter 26 Haziran’a kadar kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarınızda sizi güzel etkileyecek. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Problemli bir miras konusu bu altı ay içerisinde sizin yararınıza çözümlenebilir. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla haziran ayına kadar alabilirsiniz. Mistik, gizemli ve psikolojik olaylardan yararlanabilir, önemli ameliyatlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017