Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aksigorta Ve AKUT, 3 Yılda 3 Milyon Kişiye Ulaştı

Aksigorta ve AKUT'un, doğal afet ve sigorta bilincini artırmak amacıyla hayata geçirdiği 'Hayata Devam Türkiye' sosyal sorumluluk projesinin üçüncü etabını tamamladı.
Aksigorta Ve AKUT, 3 Yılda 3 Milyon Kişiye Ulaştı
Aksigorta ve AKUT’un halkı başta deprem olmak üzere, sel ve yangın gibi doğal afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirdikleri ‘Hayata Devam Türkiye’ Projesi, üçüncü etabını tamamladı. 2010 yılında start alan sosyal sorumluluk projesinin ilk üç yılında 30 il, 150 ilçede yaklaşık 3 milyon kişi deprem ve doğal afetler konusunda eğitildi. ‘Hayata Devam Türkiye’ Projesi’nde tırı ziyaret eden gönüllü vatandaşlara 3 boyutlu G Force deprem simülatöründe, 1999 yılında yaşanan 7,4 büyüklüğündeki Marmara Depremi yaşatılarak, konunun önemine vurgu yapıldı.

Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, ‘Hayata Devam Türkiye’ projemiz ile AKUT’la beraber 3 yılda yaklaşık 3 milyon kişiye doğal afetler ve sigorta bilinci aşılamaya çalıştık. 5 yılın sonunda 5 milyonun üzerinde vatandaşımızın afetlere karşı daha donanımlı biçimde ayakta duracağına inanıyorum. Afetleri engelleyemeyiz ama yaraları sarabileceğimize inanıyoruz.” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017