Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aksiyon Dolu Oyun The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man'in filmiyle aynı anda duyurulan Örümcek Adam yeni bilgisayar oyunuyla da geri döndü.
Aksiyon Dolu Oyun The Amazing Spider-Man
Yapım filmden sonraki olayları ele alıyor. OsCorp’da deneyler gizlice devam eder. Tabii ki bu gizli deneylerin sonucu beklendiği gibi gitmez ve ortalık karışır. Bundan sonrasında iş Örümcek Adam’a düşer ve macera başlar. The Amazing Spider-Man, film için basitçe yapılıp, üstünden geçilen bir oyun değil. İlk olarak açık dünya konsepti dikkat çekiyor. Örümcek Adam olarak şehirde istediğimiz yere gidebiliyoruz.

Oyunun açık dünyaya sahip olması beraberinde yan görevleri de getirmiş durumda. Mesela sivil vatandaşları kurtarabiliyor, arabayla kaçanların araçlarını etkisiz hale getirebiliyoruz. Ama yan görevler fazla çeşitli değil, bu yüzden bire sonra sıkıcı olmaya başlıyorlar. New York içindeki bölgelerde örümcek sembolleri yer alıyor. Bunları bulup, fotoğrafını çektiğimizde ise kilitli olan kostümler açılıyor. Bu kostümler içinde Sam Raimi’nin üçlemesinde mavi/kırmızı kostüm, Spider-Man 3’ün siyah kostümü ve diğer seçenekler var.

The Amazing Spider-Man’ın grafikleri ortalamanın üstünde. Özellikle Örümcek Adam’ın karakteri ayrıntılı tasarlanmış. Yine başlıca düşmanlar da detaylı ama bunlar dışında kalan şehir halkı yan figürler, görsel olarak basit durabiliyor. Diğer yandan New York’un kendisi de biraz boş yapılmış. Kaplamalar bazı yerlerde yetersiz kalabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017