Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Akya Gençler ve Aynaz Özlen Özkaşıkçı Ortak Oldu!

Cemiyet hayatının yakından tanıdığı Akya Gençler ve Aynaz Özlen Özkaşıkçı, yakın dostluklarını iş ortaklığına taşıdı. Seyahatleri sırasında keşfettikleri markaların Türkiye distribütörlüğünü alan iki ünlü isim, “A2” adıyla kurdukları firmalarını, iş hayatına atılma serüvenlerini Bitter’e anlattı.
Akya Gençler ve Aynaz Özlen Özkaşıkçı Ortak Oldu!
Seyahatleri sırasında keşfettikleri markaların Türkiye distribütörlüğünü alan Akya Gençler ve Aynaz Özlen Özkaşıkçı, “A” adıyla kurdukları firmalarını, iş hayatına atılma serüvenlerini, arkadaşlıklarını ve hedeflerini Bitter’e anlattı. Akya Gençler’in evinin bahçesinde gerçekleştirilen çekimlerde de, Türkiye’ye getirdikleri Big Bubble Bags’lerle, objektiflere birbirinden renkli kareler yansıdı.

Stilleriye Başkent cemiyetinin en yakından takip edilen isimleri arasında yer alan Akya Gençler ve Aynaz Özlen Özkaşıkçı, modaya olan tutkularını iş hayatına taşıdı. Modayı, arkadaşlıklarını ve enerjilerini kurdukları şirkette buluşturan ikili, Türkiye’ye getirdikleri Big Bubble Bags markasını ve iş hayatına atılma serüvenlerini Bitter okuyucuları ile paylaştı. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak Big Bubble Bags’in tasarımcılarına özel ürünler de yaptıran Başkent’in iki ünlü siması, önümüzdeki sezona çok iddialı gireceklerinin de sinyallerini verdi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017