Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Alaçatı’da Karakteristik Bir Ev

Ege yöresinin mimari kültürüne bugünün yorumunu getiren bu ev, Mihriban Deveci imzalı dekorasyonuyla floral ve botanik bir kutlama havasında.
Alaçatı’da Karakteristik Bir Ev
Yoğun iş temposu arasında bulabildikleri en kısa vakti bile Ege’de değerlendirmeye karar veren İstanbullu Emel ve Beno Cömert çifti ilk defa tatile gittikleri Alaçatı’ya vurulmuşlar ve 4 günlük kısa tatil bitmeden bir ev sahibi olabilmek için Veryeriler İnşaat’ın kapısını çalmışlar. Alaçatı dokusunun korunduğu taş villalardan birine sahip olmuşlar. Böylece yıllara kurdukları, şehrin kaosundan uzakta bahçe içinde, ufak tefek, şirin ama her şeyden önemlisi huzurlu bir eve sahip olma hayalleri gerçek olmuş.

Ev sahibi Emel Cömert, geçen yıl uzun bir zamandır tanıdığı bir başka Alaçatı tutkunu dekoratör Mihriban Deveci’yle bir araya gelerek, her fırsatta kaçıp sığındığı huzur yuvasını yaratmış. Ev sahibinin dekorasyona olan tutkusu sayesinde evin hazırlanması ve bugünkü halini alması fazla uzun sürmemiş.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017