Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Alanis Morissette, Sekizinci Stüdyo Albümüyle Raflarda!

Dört yılın ardından suskun gidişine inat muhteşem bir dönüş yapmaya hazırlanan “Anne” Alanis Morissette, sekizinci stüdyo albümüyle raflardaki yerini alıyor…
Alanis Morissette, Sekizinci Stüdyo Albümüyle Raflarda!
Amerikalı yönetmen Kevin Smith’in 1999 yapımı kült filmi “Dogma”da Tanrı’yı canlandıran Alanis Morissette, filmin son dakikalarında ortaya çıkarak, muhteşem sesiyle tüm melekleri büyüsü altına alıyordu. Tamam, gerçek hayatta onun Tanrı olduğundan söz edilmez tabii, ancak vokal yetenekleri göz önüne alındığında, bu fazlaca absürt fantastik filmin bir haklılık payı olduğunu kabul etmek gerek.

Amerikalı ve Kanadalı müzisyen destansı başarılar, ödüller ve hatta daha nice filmlerle süslediği kariyerinde, 2000’li yılların ikinci yarısı itibariyle bir duraklama dönemine girdi. Kendisinden 24 yaş küçük rap’çi Mario Treadway, nam-ı diğer MC Souleye ile Los Angeles’taki evlerinde gerçekleşen mütevazı bir törenle evlenen Morissette, bu hamlesiyle suskunluğunun bir müddet daha süreceğinin sinyallerini vermişti.

2011’in Kasım ayında katıldığı American Awards’ta tam 31 beste yaptığını ve yeni bir kaydın ufukta gözüktüğünü müjdeleyen Morissette, yedinci stüdyo albümü “Flavors of Entanglement” ile aldığı pek olumlu eleştirilerden memnun kalmış olacak ki, bir kez daha Björk, Modanna ve Seal gibi efsanelerle çalışan İngiliz prodüktör Guy Sigsworth’e emanet etmiş kendini. “Havoc and Bright Lights” adını taşıyan yeni albüm esasında Alanis Morissette için oldukça özel bir albüm.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017