Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Albaraka Türk'ten 450 Milyon Dolarlık Sendikasyona İmza

Albarak Türk, geçen yıl aldığı 350 milyon dolarlık murabaha sendikasyon kredisinin ardından, 450 milyon dolarlık yeni bir sendikasyon kredisine imza attı.
Albaraka Türk'ten 450 Milyon Dolarlık Sendikasyona İmza
Albaraka Türk, 450 milyon dolarlık yeni bir sendikasyon kredisi için 16 ülkeden 32 banka ve finansal kuruluşla anlaşma imzaladı. Standard Chartered Bank, Emirates NBD, ABC Islamic Bank, Noor Islamic Bank'ın yanında Al Hilal Bank ve Bank Islam Brunei bankalarının liderliğinde, 1 yıl vadeli 16 ülkeden 32 bankanın katılımı ile sağlanan bu murabaha sendikasyon kredisi anlaşması, aynı zamanda 450 milyon dolarlık katılım bankacılığı sektörünün de en büyük murabaha sendikasyon kredisi oldu.

Geçen yıl 17 ülkeden 25 banka ile tamamladıkları murabaha sendikasyon kredisine bu yıl 16 ülkeden 32 banka katıldığını belirten Albarak Türk Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, ''Ayrıca bu yılki sendikasyon kredilerimize Brunei, Umman, Kazakistan gibi yeni ülke ve bankalar da katıldı. LIBOR+2 ve EURIBOR+2 fiyat ile sağlanan bu kredi; muhabirlerimizin ve bankacılık sektörünün Albaraka Türk'ün istikrarlı ve itibarlı konumuna ve Türk bankacılık sistemine duyduğu güveni göstermektedir'' dedi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017