Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Alessandra Ambrosio Kimdir?

Güzelliğini ve çekiciliğini doğduğu topraklardan alan, 2 çocuk annesi, 31 yaşında bir top model. Alessandra Ambrosio, bütün bunların hepsini bir arada yapıyor ve hepimizin hayranlığını kazanmaya tabii ki başarıyor.
Alessandra Ambrosio Kimdir?
“Brezilyalı kadınların güzellik sırrı ne biliyor musunuz? Rahatlık ve neşe. Biz böyle yetiştirildik” diye anlatıyor aslında kendini Alessandra Ambrosio. Güzelliğinin ve çekiciliğinin kaynaklarını doğduğu topraklarla ilişkilendiriyor. 11 Nisan 1981’de Brezilya’nın küçük bir kasabası olan Erexim’de dünyaya gelen 1.78 boyundaki güzel manken, Polonya ve İtalyan soyundan geliyor. 13 yaşında manken olmaya karar veren Alessandra Ambrosio, öncelikkle mankenlik kurslarına katılarak başlamış. Bu konuda da en büyük desteği annesinden alan top modeş,, annesi için “Çok çalışkan ve çok güçlü bir kadındı. Bana hep ilham verdi ve motive etti. Daima rüyalarımın peşinden koşmamı isterdi. Ona çok şey borçluyum” diyor.

Sonrasında 15 yaşındayken Elite ajansının yarışmasına katıldı. Burada dereceye girmemesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı. Önce Japonya’ya sonra New York’a tek başına taşınan ve etrafında tanıdığı kimse olmayan top model, bir sene zor dayanabilmiş ve Brezilyaya dönmüş. Ama orada da kalamamış ve bir daha pes etmemek üzere tekrar New York yollarına düşmüş.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017