Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Alexandra Burke Kimdir?

Alexandra Burke, müzik yarışmalarının son yıllardaki en büyük keşiflerinden biri. Kısa sürede benzerlerini geride bıraktı ve şimdi de ikinci albümü “Hertbreak On Hold” ile karşımızda.
Alexandra Burke Kimdir?
Televizyondaki müzik yarışmaları, özellikle son 10 yılda çok büyük star’lar yarattı ve bu star’lara her yıl yenileri ekleniyor. “American Idol”, “The X Factor”,”The Voice” gibi yarışmalardan bugüne dek aralarında Kelly Clarkson, Leona LeWİS, Adam Lambert, Jordin Sparks ve tabii ki One Direction’un bulunduğu büyük isimler keşfedildi. 2008 “The X Factor” İngiltere birincisi olan Alexandra Burke de TV’lerin müzik dünyasına kazandırdığı en başarılı isimlerden biri ve bu başarı tesadüf değil.

Henüz küçük bir çocukken annesi Melissa Bell’in Grammy ödülü grubu Soul II Soul’la sahneye çıkarak kariyerini çizmeye başlayan Alexandra Burke, “Çok zor bir çocukluk geçirdim, annem sürekli turnedeydi ve erkek kardeşime bakmak zorunda kaldım. Onu okula ben götürüyordum.” diyerek, çocukluğunun düşünüldüğü kadar güzel olmadığını ifade edecekti. Her şeye rağmen Alexandra Burke, o yıllarda ne olmak istediğine çoktan karar vermişti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017