Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Altı Yıl Sonra Yeniden Nil

Birkaç hafta önce rengarenk Portofino’nun çok özel bir konuğu vardı: En az onun kadar renkli ve özel bir kadın ve sanatçı, Nil Karaibrahimgil.
Altı Yıl Sonra Yeniden Nil
Portofino’nun çok özel konuğu Nil Karaibrahimgil, ELLE kapağı için poz verdi. ELLE kapak çekimi için orada bulunan Nil, üç günlük ziyaretimiz sırasında, kısacık molalar verildiğinde acaba kaç yeni beste yaptı, kaç şarkı sözü yazdı? Portofino’nın sokaklarından, limanında da ilham aldı mı? Küçük not defterine ara ara bir şeyler karaladığını gördük! Yani Nil, orada da boş durmadı.

Bundan altı yıl önce ilk defa ELLE’e kapak olan Nil Karaibrahimgil’le bu ikinci büyük buluşmamızda yaşadıklarımızı, konuştuklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Nil’i yakalamışken müziği, aşkı, evliliği, eşini, stilini kısaca herşeyi sorduk. Sizi Portofino sokaklarındaki Nil Karaibrahimgil’le baş başa bırakıyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017