Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Altın Fiyatlarındaki Dalgalanma Saat Satışlarıni Arttırıyor!

Altın, dünyada varlığını kanıtlamışlığının yanı sıra yatırımcıyı bazen mutlu bazen de mutsuz ediyor. Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar düğün yapacak aileleri ürküttüğü gibi bu artışın paralelinde taleplerin azalması nedeniyle kuyumcuları da farklı arayışlara soktu.
Altın Fiyatlarındaki Dalgalanma Saat Satışlarıni Arttırıyor!
Altındaki dalgalanmalar yatırımcının yanı sıra kuyumcuları da ürküttü. Arayış içerisine giren birçok iş adamı da çareyi altın kaplama taşlı saatlere vitrinlerinde yer vermekte buldu. Bugün özellikle doğu illerinde birçok kuyumcunun vitrinlerini çeşitli özelliklere sahip olan saatler yer alıyor.

Kuyumcuların vitrinlerini uzun zamandır çeşitli saat çeşitleri süslüyor. Artık kuyumcular saat sektörüne yönelerek vitrinlerini yeniden düzenlemeye başladılar. Düğün sezonuyla birlikte bilezik, kolye, gerdanlık gibi altın alımının yerini altın kaplama ve taşlı saatler almaya başladı. Özellikle de Anadolu’ da kuyumcu vitrinlerini ağırlıklı olarak saatler oluşturuyor. Hatta bazı kuyumcular özel saat stantları yaparak satışı güçlendirmeye çalışıyorlar.

Sadece düğün mevsimini değil gelecek ayları da düşünen kuyumcular artışın diğer aylara da yayılabilmesi için büyük yatırımlar yapıyorlar. Kuyumcu vitrinlerini özellikle evlenecek çiftler için sarı ve taşlı modellerin yanı sıra sportif, renkli ve gençlerin ilgisini çeken saat koleksiyonları da süslüyor. Yetkililer saat sektöründe %40’ lara yaklaşan artışların olduğunu söylüyorlar. Özellikle saat bayilerden gelen siparişler kadar kuyumcu bayilerinden gelen siparişlerdeki artışın öneminin altını çiziyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017