Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Altında Son Durum Ne?

Son haftalarda, geçen yıl 1.900 ons/doların üzerine çıktığı gibi, yine sert çıkış hareketleri ile piyasaları dalgalandırmaya başlayan altının yakın geleceği yatırımcıların uykusunu kaçırıyor.
Altında Son Durum Ne?
Yatırım araçları içinde her zaman ‘karizmatik’ bir duruşu olan altına bir haller oldu. Şöyle bir yerinden doğrulaması yetti. Piyasa oyuncuları hemen kendilerine bir çeki düzen verme gereği duydular. Geçen yıldan bu yana yüzüne bakmadıkları 4 bin yaşındaki bu bir tür ‘trampacı’ya ilgisiz kalmanın bedelinin ne olacağını bildikleri için olsa gerek… Hemen portföylerini yeniden düzenlediler ve unuttukları altını piyasa ekranlarının en görünür yerine odakladılar.

Boşuna değil bu korku. Geçen hafta “Altına neler oluyor” sorusuna yanıt bulabilmek için hem içeride hem de dışarıda bu yaşlı emitayı yakından izleyenlerle konuşurken belki de korkunun nedenlerine ilişkin en gerçekçi değerlendirmeyi Jim Rogers yaptı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017