Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ambulans: “Ağlak Rock Gruplarından Çok Sıkıldık”

Ambulans ilk albümü “Zigzag” ile müzik dünyasına aklı başında bir merhaba dedi. Bir üyesi uzun bir süre Manga ile çalışmış olan grubun diğer bir üyesi Sezen Aksu’yla çalışmaya devam ediyor.
Ambulans: “Ağlak Rock Gruplarından Çok Sıkıldık”
Ambulans grubunu bir üyesi uzun bir süre Manga ile çalışmış, diğer bir üyesi hala Sezen Aksu’yla çalışmaya devam ediyor. Yurt dışına gidip okullarını bitirmişler, askerliklerini yapmışlar, kendilerini donanımlandırmışlar ve şu an sadece müziklerine odaklanıyor… İlk duyduğumda çok şaşırdığım bilgi de yaşları oldu. 30’lu yaş sularında yüzüp, hiç belli etmeyen görünüşleri de oldukça hoş. İşte Türkçe rock’ın yeni gruplarından Ambulans ve ilk albümleri “Zigzag”ın hikayesi…

”Bu müziği bizden başka yapabilecek birileri olduğunu düşünmüyoruz” diyen Ambulans, ağlak rock grublarından sıkıldıklarını söyledi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017