Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Amerikan Güreşçisi Cody Rhodes Kimdir?

D-Smart ve Saran Medya ortaklığıyla Türkiye’ye gelen Amerikan Güreşçisi Cody Rhodes’i görür görmez aşık olduk! Çünkü o hem yakışıklı, hem de çok güçlü! World Wrestling Entertainment (WWE)’ın SmackDown’ında güreşen 26 yaşındaki bu yıldızı daha yakından tanımak ister misiniz?
Amerikan Güreşçisi Cody Rhodes Kimdir?
Amerikan güreşi yapmaya nasıl başladın?

Babam da Amerikan güreşçisi! Daha 4 yaşındayken babamın maçlarına gidiyordum. 15 yaşındayken de güreşmeye başladım ama o sırada fiziksel olarak yeterli olmadığımı düşünüyordum. Böylece ilk defa ringe çıkmış oldum.

Bir dönem oyunculuk okuluna gitmene rağmen Amerikan güreşçisi olma fikri nereden aklına geldi?

Dokuz ay boyunca oyunculuk okuluna devam ettim ama bu liseyi yeni bitirdiğim dönemdeki geçici bir heyecandı. Spor ve eğlenceyi çok istiyordum, fakat fiziksel olarak yeterli olmadığımı düşünüyordum. Liseden mezun olduğumda oyunculuk okuluna gitmek benim için iyi bir tecrübe oldu çünkü o işi sevmediğimi anladım ve böylece tekrar Amerikan güreşine geçiş yaptım.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017