Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anadolu Markaları Antakya'da Buluştu

Capital ve Ekonomist dergilerinin Türkiye Finans desteğiyle düzenlediğini, bu yıl altıncısı düzenlenen Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nın son durağı Antakya idi.
Anadolu Markaları Antakya'da Buluştu
Capital ve Ekonomist dergilerinin Türkiye Finans desteğiyle düzenlediğini Anadolu Markaları 2012 Yarışması’nın son durağı Antakya oldu. Bu yıl altıncısı organize edilen yarışmanın Antakya toplantısı, 18’de Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda konuşan Türkiye Finans Genel Müdür Derya Gürerk, Antakyalı işadamları için markalaşmanın gelişen ve globalleşen rekabet ortamındaki önemine değinde. Index Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, “Bir ulusal marka nasıl yaratıldı?” başlıklı bir konuşma yaptı. Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş de Anadolu Markaları Yarışması’nın içeriği hakkında katılımcıları bilgilendirdi. 1 Haziran itibariyle başvuruların başladığı Anadolu Markaları Yarışması’nın son başvuru tarihi 25 Ekim. Yarışmaya başvurular www.anadolumarkalari.com adresinden yapılıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017