Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anadolu Sigorta, Claimer'ı Devreye Aldı!

Claimer, sigortalılara yönelik gerçekleştirilen tanı ve tedavi bilgilerini hastanelerden elektronik ortamda alıyor.
Anadolu Sigorta, Claimer'ı Devreye Aldı!
Özel sağlık sigortalarında sağlık harcamalarının elektronik ortamda akıllı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Claimer, sigortalılara yönelik gerçekleştirilen tanı ve tedavi bilgilerini hastanelerden elektronik ortamda alıyor.

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Oğuz, "Ülkemizin özel sağlık sigortası sektörüne; gerek müşteri memnuniyeti, gerek sağlık hizmetleri tedarikçileri memnuniyeti, gerekse özel sigorta şirketi memnuniyetini eş zamanlı sağlayan bir ilki sunmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. İnsan emeği yoğun bir branş olan özel sağlık sigortacılığında, teknolojinin ve uluslararası kriterlerin ön plana çıkmasını sağlayan, özel sağlık sigortacılığında devrim yaratan bu projenin hayata geçmesi ile birlikte sigortalılara, hem sigorta şirketleri, hem de sağlık kurumları çok daha hızlı, doğru ve kaliteli hizmet sunmaktadır" dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017