Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Analitik Hayalperest... Gülden Yılmaz

Koton'un sahibesi Gülden Yılmaz girişimcinin iki temel özelliği olduğunu düşünüyor. Birincisi analitik düşünmesi, ikincisi ise hayalperest olması.
Analitik Hayalperest... Gülden Yılmaz
Koton'un sahibesi Gülden Yılmaz girişimcinin iki temel özelliği olduğunu düşünüyor. Birincisi analitik düşünmesi, ikincisi ise hayalperest olması. Bu iki özelliğin en iyi bileşkesi ise kadınlarda var.

Şirketi özellikle son beş yılda önemli bir büyüme atılımı içinde. Yurtdışındaki mağaza sayısı hızla artarken yurtiçinde de açılan büyük AVM'lerin çoğunda yer alıyor. Şirket, 2010'daki yüzde 35'lik büyümesini bu yıl da tekrarlamaya hazırlanıyor. Bu büyümenin beraberinde getirdiği yoğun çalışma temposuna rağmen Koton'un sahibesi Gülden Yılmaz'ın son aylarda gündeminde tek bir konu var; o da girişimcilik.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017