Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Analog Gençliği Buraya! Lomography

Yanlışlıkla yakılan bir makara film sayesinde keşfedilen, defolu fotoğraf çekme eğlencesi lomography artık Galata’daki merkezinde... Tasarım harikası 18 analog modelin sergilendiği mağaza, Lomo’cuların yeni buluşma merkezi olacak.
Analog Gençliği Buraya! Lomography
Yanlışlıkla yakılan bir makara film sayesinde keşfedilen, defolu fotoğraf çekme eğlencesi lomography artık Galata’daki merkezinde meraklılarına daha yakın. Tasarım harikası 18 analog modelin sergilendiği mağaza, workshop etkinlikleriyle de Lomo’cuların yeni buluşma merkezi olacak. Yaklaşık 30 yıllık bir fotoğrafçılık eğlencesi olan Lomography’nin yerine açılan mekan, dünyadaki birçok popüler Lomography merkezinden daha büyük ve iç dizaynı Avusturyalı mimarlar tarafından yapılmış.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017