Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anaokulu Öğretmenlerine Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi

Faveo Danışmanlıktan Makbule Atadan Anaokulu Öğretmenlerine "Diksiyon ve Topluluk Önünde Etkili Konuşma Eğitimi" Verildi.
Anaokulu Öğretmenlerine Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi
Topluluk önünde konuşurken sesimizin titremesi veya kayması, anlatmak istediklerimizi, bildiklerimizi istediğimiz şekilde ifade edememe, elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı, nereye bakacağımızı, nasıl duracağımızı şaşırma, konuştuğumuz kişi veya kişilerin ilgisini çekememek. Hepimizin yaşadığı problemlerdir aslında.

İletişim her ne şekilde olursa olsun ilişkilerimizi ve başarılarımızı doğrudan etkiler. Karşımızdaki kişi ister eşimiz dostumuz, ister yöneticimiz, ister çocuklarımız olsun, güven ve olumlu etki yaratmanın yoludur “doğru iletişim”. Karşımızdaki kişi ya da kişilerle doğru ve etkili bir iletişim sizi akılda kalıcı kılar ve işinizde başarınızı en üst noktaya çekebilir.

Beden dilinin %60; diksiyon, tonlama ve vurgunun %30; sözcük ve kelime bilgisinin %10 etkili olduğu iletişimde, Makbule Atadan Anaokulu yönetim kadrosu ve öğretmenleri, Faveo Danışmanlık Eğitmeni Sayın Hülya Özen tarafından “Topluluk Önünde Etkili Konuşma, Diksiyon ve Etkin Beden Dili ” eğitimleri alarak çocuklarıyla iletişim köprüsünü daha da kuvvetlendirdi.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017