Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anadolu Markaları Yarışması Başladı

Ekonomist ve Capital dergilerinin Türkiye Finans Katılım Bankası sponsorluğunda düzenlediği Anadolu Markaları 2012 Yarışması, Afyon’da 4 Haziran’da yapılan ilk toplantı ile başladı.
Anadolu Markaları Yarışması Başladı
Ekonomist ve Capital dergilerinin Türkiye Finans Katılım Bankası sponsorluğunda düzenlediği Anadolu Markaları 2012 Yarışması, Afyon’da 4 Haziran’da yapılan ilk toplantı ile başladı. Markalaşma stratejisini başarılı yöneterek rekabette farklılaşan firmaların ödüllendirileceği Anadolu Markaları Yarışması, Türkiye çapında markalaşma bilincini yerleştirmeyi hedefliyor.

Tanıtım toplantılarına ABİGEM VE AFSİAD katkılarıyla Afyon’da başlanan Anadolu Markaları 2012 Yarışması’na bu yıl firmalardan geniş katılım bekleniyor. Son başvuru tarihi 25 Ekim olan yarışmanın tanıtım toplantıları dört ilde (Hatay, Malatya, Samsun ve Van) daha yapılacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017