Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Android 4.1 Jelly Bean Neler Sunuyor

Android'in en son sürümü 4.1 Jelly Bean hangi yeniliklerle geliyor, bizlere neler sunuyor?
Android 4.1 Jelly Bean Neler Sunuyor
Yeni sürüm pek çok yenilik ve performans iyileştirmesini beraberinde getiriyor. Bu yeniliklerin tümünü “Project butter” adı altında toplayan Google, Jelly Bean’de dikey senkronizasyonu saniyede 60 kareye çıkarmış. Bu durum uygulamaların açılış animasyonlarının kesintisiz olmasını sağlıyor.

Grafik kalitesini artırmak için yeni geliştirilen üçlü buffering kullanılıyor. Bu işlevin özellikle gelişmiş akıllı telefonlarda yoğun bir şekilde kullanılması bekleniyor. Henüz detayları açıklanmayan bir başka teknoloji sayesinde de işletim sisteminin dokunmatik ekran kullanımınızı önceden tahmin etmesi mümkün hale geliyor. “CPU input boost” özelliği sayesinde de telefonlar, uzun süre boşta kaldıktan sonra ele alındığında takılmadan çalışmaya başlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017