Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Android İşletim Sisteminin En İyi Fotoğraf Uygulamaları

Birçoğumuz cep telefonlarımızı fotoğraf çekmek için de kullanıyoruz. Android işletim sistemli akıllı telefonlar için yayınlanan bu ücretsiz uygulamalar ise fotoğraflarınızı birer sanat eserine dönüştürmek için ideal.
Android İşletim Sisteminin En İyi Fotoğraf Uygulamaları
Büyük bir hızla yaygınlaşan Android işletim sistemi, sanal uygulama mağazasıyla kullanıcıya son derece geniş bir uygulama dünyası sunuyor. Tabii ki bu geniş uygulama yelpazesinde fotoğraf uygulamaları da önemli bir yer tutuyor. Hızla gelişen akıllı telefon kameralarıyla çekilen fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmak için artık bilgisayarda Photoshop’la uğraşmanız gerekmiyor.

Anroid kullanıcıları büyük bir özlemle Instagram’ı beklerken geliştiriciler de boş durmadı ve kendi uygulamalarını piyasaya sürdü. Android uygulamaları ile çektiğiniz fotoğraflar üzerinde istediğini değişikliği yapabilir, hatta çektiğiniz fotoğrafı bir dergi kapağı şeklinde bile kaydedebilirsiniz. İşte hepsi birbirinden eğlenceli ve göze hoş gelen ücretsiz fotoğraf uygulamaları…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017