Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Android İstilası Başladı

Android İstilası Başladı... Birkaç sene öncesine kadar tabletler hayatımızda bile yokken, bugün birbiri ardına yeni cihazlar çıkıyor. Artık insanların cihaz alırken beklentileri eskiye oranla çok daha farklı.
Android İstilası Başladı

Sadece internete girebilen netbook'lar ya da arama yapabilen telefonların aksine, bir cihaz tercihinde artık, herşeyi yapabilmesi ve bunu da olabilecek en iyi şekilde yapabiliyor olması çok önemli. Yabancılar "all in one" diyorlar. Yani hepsi bir arada. Bu noktada tabletler, geleneksel kullanıma sahip netbook'lardan yenilikçi kullanımlarıyla ciddi olarak ayrılıyor. Tabletlerin daha büyük ekranları, daha kullanışlı sanal tuşlar anlamına geliyor. Bu da fiziki tuşlar olmadan rahatlıkla yazı yazmak, sunum hazırlamak gibi en temel bilgisayar işlerinin çok daha kolay yapılabildiğini gösteriyor. Aslında tablet rüzgarını ilk estiren Apple oldu.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Android İşletim Sistemi

Dergilerde yayınlanan Android İşletim Sistemi ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017