Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ankara Mercek Altında

Tarihi yerleri, kültür sanat aktiviteleri, önemli müzeleri ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbi Ankara’yı seyahat programınıza mutlaka alın. Ankara’ya hangi mevsim giderseniz gidin, yararlanabileceğiniz onlarca kültürel aktivite çıkacaktır karşınıza.
Ankara Mercek Altında
Türkiye’nin başkenti, Atatürk’ün milletin egemenliğine dayalı ilk Millet Meclisi açtığı şehir burası. Ankara’da yaşayanlar asla vazgeçmez bu şehirden, bir kere gelip gören de kolay kolay unutmaz bu şehri. Yüzlerce yıldır, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan şehir her zaman önemli bir ticaret ve yönetim merkezi olmuş.

Ankara her daim kültür ve sanat ile iç içe olan bir şehir. Şehre hangi mevsim giderseniz gidin, yararlanabileceğiniz onlarca kültürel aktivite çıkacaktır karşınıza. Konserler, tiyatro ve opera gösterileri, sergiler her daim canlı tutuyor bu şehri.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017