Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ankastre Fırınlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mutfaklarda solo ürünlerin yerini almaya başlayan ankastre fırınlar ve ocaklar hakkında bilmek isteyeceklerinizi ve yeni ürünleri bu sayfalarda bulabilirsiniz.
Ankastre Fırınlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Satın alım sırasında dikkat etmeniz gereken ilk özellikler, makinenin gerek ısı, gerekse elektrik yalıtımının iyi yapılmış olmasıdır. Hijyenik olması açısından kolay temizlenebilmelidir. Emaye ve pürüzsüz pişirme alanı hijyenik temizlik için bir avantajdır. Pişirme sırasında yemeğinizi kapak açmadan kolayca kontrol etmek istiyorsanız, cam kapaklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Cam kapaklı ürünler hem temizlik konusunda avantaj sağlar hem de pişirme esnasında kapak açmadan kontrol etmenizi sağlayarak gereksiz ısı kaybını engeller.

Kolay kullanıma önem veriyorsanız, fırınınızın beraberinde sunulan çeşitli aksesuarlar, teleskopik raflar, ayarlanabilir ayaklar size kolay kullanım avantajı sağlayacaktır.

Isı kontrolünü kolayca yapabileceğiniz bir fırın istiyorsanız, elektrikli fırınları tercih edebilirsiniz. Ancak yine de satın alırken fırınınızın enerji seviyelerine dikkat etmelisiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017