Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anna Dodonova Kimdir?

Anna Dodonova’nın tasarımlarındaki lüks ve zarif çizgisi adeta hayata ve tasarıma olan yaklaşımını belgeliyor. Dodonova’nın tasarımlarında hiçbir parça göz ardı edilmiyor, her detay iyice düşünülüyor, şık ve lüks rötüşlar ise tüm tasarımlarında göz alıyor.
Anna Dodonova Kimdir?
Meyda tarafından “En iyi kadın iç mimarlardan biri” olarak lanse edilen Anna Dodonova Kiev’de doğdu. Berlin’de büyüdü. Bir süredir ise çok sevdiği Londra’da yaşamını sürdürüyor.

Anna Dodonova’nın artistik becerisi neredeyse çocukluk denebilecek yaşta keşfedildikten sonra St. Petersburg Üniversitesi’nde ders vermiş olan ünlü bir sanat profesöründen özel dersler almaya başladı. Bu eğitimler sayesinde birçok alanda artistik becersini geliştirmeye başlayan Dodonova tercihini 30 kişilik kontenjanla sınırlı olan grafik tasarım ve topografiden yana kullandı.

İç tasarım endüstrisine olan ilgisini fark een Dodonova İngiltere’de iç tasarım üzerinde eğitim aldı. 2007 yılından beri Anna Dodonova’nın gelişmiş ve zarif stili kendi markası olan Anna Casa Interiors’da hayat buluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017