Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anne Hathaway, Batman Serisinin Son Filminde Rol Alıyor

Hollywood’un nazlı prensesinden kurnaz, kıvrak, kötülükle iyiliğin ince çizgisinde yürüyen Kedi Kadın’a… Anne Hathaway, uzun yolculuğunun belki de en eğlenceli durağında; efsanevi Batman serisinin son filmi ‘Kara Şövalye Yükseliyor’da çocuk hayalini gerçekleştiriyor.
Anne Hathaway, Batman Serisinin Son Filminde Rol Alıyor
Kedi Kadın karakteri sanki onun için yaratılmış. Parlak kariyerinde roket hızıyla yükselirken, bazen tatlı, oyunbaz, bazen ateşli, özgür ruhlu, yerinde durmak bilmeyen bir kediye benziyor Anne Hathaway. Disney’in ‘Acemi Prenses’ filminde, Mia Thermopolis’i canlandırmasının üzerinden çok zaman geçti. Karakterlerin onu ne kadar zorladığına bakmadı, karşısına çıkan fırsatları hemen değerlendirdi ve yüksek enerjisiyle her rolün üstesinden geldi. ‘Bir Gün’ ve ‘Aşk Sarhoşu’ gibi güçlü dramlardan tutun da, ‘Şeytan Prada Giyer’ gibi komedilere, ‘Akıllı Ol’ gibi aksiyonlara çok farklı filmlerde izledik onu.

Bu kez Batman serisinin son filmi ‘Kara Şövalye Yükseliyor’ ile karşımızda. Başrolü Christian Bale ile paylaşıyor. Filmin ağır topları Michael Caine, Liam Neeson ve Morgan Freeman. Ancak bildiklerimiz neredeyse bununla sınırlı. Zira filmi, bir gizem perdesi sarmış durumda. Fragmanda görebildiklerimiz, göz kamaştırıcı hava korsanlığı, patlayan futbol sahası ve Gotham şehrinin bir çete tarafından yağmalanışı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017