Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Antalya Evlilik ve Düğün Fuarı 14 Mart 2013’te!

Antalya’nın ilk evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı 8’nci senesinde de evlenecek olan çiftlere adres olmaya hazırlanıyor. Fuar, Antalya Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezinde 14-17 Mart 2013 tarihleri arasında “Biz Evleniyoruz 2013” adıyla kapılarını açacaktır.
Antalya Evlilik ve Düğün Fuarı 14 Mart 2013’te!
Detay fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Antalya’nın ilk evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı 8’nci senesinde de evlenecek olan çiftlere adres olmaya hazırlanıyor. 2005 senesinde ilki yapılan fuar 2013 senesinde de bölge halkıyla, bölge halkına hizmet verecek olan birbirinden değerli firmaları bir araya getirecektir. Fuar hayatı paylaşma kararı alıp evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yanı sıra, yaşamda her zaman değişikliğe açık olan ve bu değişikliğe yaşadığı mekanı değiştirerek başlamak isteyen kişilere de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu amaçla Antalya Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezinde 14-17 Mart 2013 tarihleri arasında “Biz Evleniyoruz 2013” adıyla katılımı ve ziyaretçilere kapılarını açacaktır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017