Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Antalya Kurşunlu’da 180 Bin Defin Kapasiteli Mezarlık!

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın mezar alanı ihtiyacını karşılamak için Kurşunlu’da tahsisi yapılan yeni şehir mezarlığı alanının altyapı çalışmalarına başlıyor. Kurşunlu’da yapılacak mezarlıkta bütün vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak üniteler yer alırken, mezarlık alanını kapasitesi ise 180 bin kişilik olacak.
Antalya Kurşunlu’da 180 Bin Defin Kapasiteli Mezarlık!
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Andızlı ve Uncalı mezarlık alanlarının dolma noktasına gelmesinden sonra başlattığı çalışmayla yeni şehir mezarlığı kompleksinin yerini belirledi. Yeni mezarlık alanı Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne tahsisi yapılan Aksu ilçesine bağlı Kurşunlu bölgesinde olacak. Yeni mezarlık ile hızla büyüyen Antalya kenti için halkın defin işlemlerini rahat bir şekilde yapılabilmesi planlanıyor. Kurşunlu Yeni Şehir Mezarlığı Kompleksi, bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı ve Antalya’ya uzun yıllar hizmet verebilecek kapasitede olacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017