Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Anti-Aging'de Yeni Yöntemler

Pek çok yöntem, öneri ve müdahaleler; sizi hem fiziksel, hem ruhsal olarak germiş, hatta çıkmaza sürüklemiş olabilir. O halde biraz sakinleşmeye ne dersiniz? Cildiniz bu sükûneti takip edecektir.
Anti-Aging'de Yeni Yöntemler
Diri ve güzel kalabilmek için anti-aging ritüellerini her gün uygulayarak sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek gerekiyor. Vücudu diri ve sıkı tutabilmenin en önemli metodları da kesinlikle meditasyon ve osteopati. Bu yöntemlerin uygulanma sürecinde devamlılık çok önemli olduğundan, tek seans mucize beklemek doğru yaklaşım olmaz.

Meditasyon neye yarar? Stresi ve gerginliği yok eder. Meditasyon hem kas yapınızda, hem de ruhsal olarak genel bir rahatlama sağlar. “Seanslardan sonra katılımcıların yüzlerindeki değişikliği gözlemleyebiliyorsunuz, gerçekten daha parlak oluyorlar” diye açıklıyor, Paris’teki Temps du Corps’un yöneticisi Ke Wen. Vücut psikoterapisti Luye-Tanet diyor ki, “Enerji vücutta ne kadar iyi dolaşırsa o kadar çok oksijen alan tenimiz kendini belli eder.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017