Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Antininflamatuar Diyeti İle Zayıflayın

Daha fit bir fiziğe sahip olmak ve ışıltınızla gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu işin tek bir sırrı var, o da ''sağlıklı beslenmek''.
Antininflamatuar Diyeti İle Zayıflayın
Ne yersek o’yuz anlayışına bakılırsa sağlıklı ve doğru beslendiğimizde güzelliği am hedeften yakalıyoruz. İşte şimdilerde, her gün bahsi geçen o popüler diyetlerden farklı, tüm dünyada doktorlarca tavsiye edilen ve bilimsel etkinliği kanıtlanmış bir diyet var: “Antininflamatuar Diyeti”.

Op. Dr. Ebru Aydın ve Türkiye’nin ilk Bütüncül Beslenme Uzmanı olan Burcu Aydın’ın ülkemize getirdiği ve tanıttığı “Antininflamatuar Diyeti” daha zeki ve daha fit olmak için hazırlanmış bir beslenme programı içeriyor. “Yediğimiz yiyecekler, yaşam tarzı seçimlerimiz hatta düşünce şeklimiz doğruda sağlığımızı belirler. Yani ne yersek, ne düşünürsek o’yuz.” diyor Burcu Aydın. Türkiye’nin ilk Bütüncül Beslenme Uzmanı olan Aydın, ayrıca okulu Amerika merkezli INN’in Türkiye temsilcisi. Türkiye’de bir ilk olmanın zorluğuna karşın inandığı, güncel ve bilimsel tüm bilgileri ve teknikleri ihtiyaç duyanlarla paylaşmayı bir ilke olarak benimseyen Burcu Aydın’a, ülkemize getirdiği “Antininflamatuar Diyeti” ve faydalarını sorduk.

Haberin devamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017