Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

AOC 3D Monitör Özellikleri

AOC d2357Ph, neredeyse çerçevesiz olan ekranı, akılcı tasarımı, mükemmel inceliği ve üç boyut desteğiyle bildiğiniz tüm monitörlerden farklı. AOC 3D monitör özellikleri görenleri şaşırtıyor.
AOC 3D Monitör Özellikleri
Üç boyut monitörlerin büyük çoğunluğu, aktif perdeli gözlük içeren sistemlerle çalışıyor. Üreticiler günümüze kadar gözlüklerin devasa boyutlarını en küçüğe indirgemede başarıya ulaşsa da, ardından gelen pasif üç boyut teknolojili gözlükler daha fazla revatça. Öncelikle işin rahatlık tarafı var. Kimse ağır ve kaba bir gözlüğü saatlerce burnunun üstünde taşımak istemiyor.

AOC’nin yeni monitörü d2357Ph öncelikle bahsi geçen derdi çözüyor ve güneş gözlüğüne benzer zarafette bir üç boyutlu gözlükle kullanıcılara sunuluyor. Üstelik AOC d2357Ph, üç boyutlu bir monitörün her zaman kaba hatlara sahip olmayacağını da sadece 10,6 mm olan gövde kalınlığı sayesinde ispatlayan bir ürün. AOC 3D monitör özellikleri bu kadarla kalmıyor. Bu ürünün inceliği ve modernliğini başka bir üründe görmek çok zor...

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017