Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

App Store'nin Yeni Fenomeni: Bucketz

Eğlenceli yapısı ilgi odağı olan, Türk yapımı oyun Bucketz oyun severler için App Store'da yayınlanmaya başladı.
App Store'nin Yeni Fenomeni: Bucketz
Oyunun yapımcısı Picnic Hippo, Bucketz ile ilgili gerçekten çok umutlu zira çok büyük bir emek sarf etmiş durumdalar oyuna. İOS platformu (iPhone, iPad ve iPod touch modelleri.) için hazırlanan oyunun grafikleri Cocos 2D ve Box 2D fizik motoru kullanılarak hazırlanmakta. Toplamda 20.000 özgün kare, 24 frame-per-second animasyon, el çizimleri ve üç boyutlu modellerden faydalanılarak hazırlanmış olan grafikler oyunun en önemli özellikleri arasında. Bu sayede de tüm karakterlerin, her türlü ifadesi hayata geçirilebilmiş. Arka planlar, nesneler, konuşma balonları ve diğer tüm ekran öğelerinde de aynı özeni görmek mümkün.

Çok kolay bir oynanışa sahip Bucketz. Amacınız ekran uçuşmakta olan nesneleri dokuz farklı kovaya doldurmak. Bunu yaparken elbette ki karşımıza bir dolu engel çıkıyor ve bunlardan ilki de oyunun fizik motoru. O nesneleri kovalara koymaya çalışmak zaten başlı başına bir mücadele ve oyunda ilerledikçe başka engeller de karşınıza çıkıyor.

Kovaları kaçırmaya çalışan uzaylılardan, içinden ne çıkacağı belirsiz hediye paketlerine, görüş mesafesini yok eden sis bombalarından, ekranda ne var içine çekebile kara deliklere kadar türlü türlü engelle de yüzleşmek gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017