Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Apple'dan Yeni Ürünler

Apple, WWDC (Uluslararası Geliştiriciler Konferansı)'de yeni nesil işletim sistemlerinde, son model dizüstü bilgisayar ve çok sayıda çığlığa ev sahipliği yaptı!
Apple'dan Yeni Ürünler
Apple Map

Apple Maps’in en çarpıcı özelliği, Flyover modunda binaların ve şehirlerin detaylı 3D görüntülerini sunması. Gerçekten mükemmel görünüyor ve vektör tabanlı sistem sayesinde rahatlıkla pan, aşağı yukarı kaydırma vve zum yapmak mümkün. Bununla birlikte herhangi bir köfteciyi ararken kullanılabilirliğini sorgulayabilirsiniz. Sesli yönlendirmeli adım adım navigasyon, 100 milyon iş yeri listesi ve cep telefonunda Tom Tom tarzı canlı trafik güncelleme özellikleriyse oldukça yararlı görünüyor.

Passbook

Şimdiye kadar iPhone ve diğer akıllı telefonlardan biniş kartlarınızı alabiliyordunuz. Artık GPS destekli Passbook, hepsini tek bir çatı altında toplamaya geliyor. Tarih ve yere bağlı olarak tüm kartlar otomatik olarak ana ekranınıza gelecek. Eğer bir Starbucks’a girerseniz, işleriniz kolayca hallolacak. Wi-Fi aracılığıyla, belki e arka plandaki müzik eşliğinde ve loyalty kartınızı ekrana tutmak yeterli olacak. Peki NFC ödemelerini de kapsasaydı daha kullanışlı olmaz mıydı? Tabii ki de olurdu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017