Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Apple, iPhone 5 İle Hedef Kitlesini Memnun Edebildi Mi?

Apple'ın yeni telefonu iPhone 5, geniş ekranıyla dikkat çeken telefon daha ince, daha hafif ve yeni çipiyle iki kat daha hızlı. Teknik özellikler anlamında iPhone 5 rakibi Samsung Galaxy SIII'e sağlam bir yanıt verdi vermesine ancak Apple bu yeni ürünüyle hedef kitlesinin tatmin edebildi mi?
Apple, iPhone 5 İle Hedef Kitlesini Memnun Edebildi Mi?
Kuşkusuz teknoloji meraklılarının son birkaç aydır gündemindeki en merak uyandırıcı konuların başında Apple’ın yeni telefonu iPhone 5 geliyor. Acaba iPhone 5 nasıl bir telefon olacaktı? Apple yine muazzam bir yenilikle herkesi şaşırtacak mıydı yoksa iPhone 4S lansmanında olduğu gibi yine küçük değişikliklerle tüketicisine hayal kırıklığına mı uğratacaktı? Daha da önemlisi dünyanın birçok ülkesinde mahkeme salonlarında kapıştığı Samsung’un Galaxy SIII’ünü alt edebilecek bir telefon çıkarmayı başarabilecek miyidi?

iPhone 5’teki en radikal değişiklikler cihazın boyutlarında yapılmış. Bir önceki modele göre yüzde 18 daha ince ve yüzde 12 daha hafif olan iPhone 5’in ekranı da 3.5 inch’ten 4inch’e çıkarılmış. Buna karşın cihazın boy 9 milimetre uzamasına rağmen genişliği aynı kaldığı için halen tek elle kullanıma uygun.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017