Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Apple TV, renkli ve cazip yeni arayüzü ile ilgiyi üzerine topluyor. 1080p HD çözünürlük sunmak üzere güncellenmiş olan Apple tv, evinizin her köşesine yakışacak kaliteli işçiliğiyle yine göz dolduruyor.
Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?
1080p HD çözünürlük sunmak üzere güncellenmiş olan Apple tv, evinizin her köşesine yakışacak kaliteli işçiliğiyle yine göz dolduruyor. HDMI, optik ses çıkışı ve isteğe bağlı Ethernet ya da N Wi-Fi desteği gibi bağlantı seçenekleri Apple’ın alışık olduğumuz yaklaşımına devam ettiğini gösteriyor.

Apple TV’deki en önemli gelişme, kuşkusuz renkli ve cazip yeni arayüz. Böylelikle iPlayer’a olmasa da Netflix (Amerika) ve YouTube’a erişim çok daha kolay. Yalnız hemen heveslenmeyin; çünkü Türkiye’de kısıtlı erişim nedeniyle sadece üçüncü parti uygulamalardan ya da Airplay üzerinden aktarılacak içeriklerden yararlanabilirsiniz. Neyse ki Apple AirPlay sayesinde iPhone’unuz, iPad’iniz ya da Mac veya PC’nizdeki iTunnes’unuz üzerinden filmleri, fotoğrafları ve çok daha fazlasını rahatlıkla oynatabileceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017