Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Arge 100..

Beklenen çıkış yine gelmedi. Ar-Ge 100 araştırmamızda ilk 10 hemen hemen değişmedi. Bu senenin de lideri Ford Otosan. Onu yine Vestel ve Arçelik takip etti. İlk 10'a giren iki yeni şirket var.
Arge 100..
Beklenen çıkış yine gelmedi. Ar-Ge 100 araştırmamızda ilk 10 hemen hemen değişmedi. Bu senenin de lideri Ford Otosan. Onu yine Vestel ve Arçelik takip etti. İlk 10'a giren iki yeni şirket var. Vestel Beyaz Eşya ve Koza Madencilik. Ar-Ge 100 listemizde yer alan şirketlerin Ar-Ge harcamalarına bakıldığında ise bu sene listede yer alan 100 şirketin toplam Ar-Ge harcamasının bir önceki seneye göre yüzde 12 civarında arttığı görülüyor. Ancak bu 100 şirketin Ar-Ge harcamalarının net satış gelirlerine oranı bir önceki seneye göre 7 baz puan daralmış durumda.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017