Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Arnavutluk’un En Güzel Kızı Angela Martini

Balkan kadınlarının güzelliği malum. Osmanı dönemide Harem’in gözdelerinin ezeli çoğunluğu Baklan kökenliydi. Bugün ise güzel modellerin büyük bir kısmı Balkan asıllı. Arnavutluk güzeli Angela Martini ise Balkan ırkının en şahane örneklerinden.
Arnavutluk’un En Güzel Kızı Angela Martini
Angela, ilk kez güzellik yarışmasına katıldığında yedi yaşındaydı. Ayna karşısında poz vermek en büyük zevklerinden biriydi. Mahallesinde çocuk güzellik yarışması düzenleneceğini duyduğunda ailesine hiç danışmadan, yarışmaya katıldı. Tabii ki birinci seçildi. Kraliçe tacı taktığında o kadar mutlu olmuştu ki, ileride gerçek bir güzellik yarışmasına katılmaya karar verdi.

Angele Martini, genç kızlık dönemine girince, neredeyse her sokağa çıktığında yanına modellik ajansından biri geliyor ve ona mutlaka ajansa kayıt olmasını öneriyordu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017