Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aylık Yaşam ve Magazin Dergisi Artı Life Dijimecmua'da

Üç yıldır okuyucuları ile buluşan ve büyük beğeni toplayan, aylık yaşam ve magazin dergisi Artı Life da artık bayi satışı ile aynı anda Dijimecmua'da.
Aylık Yaşam ve Magazin Dergisi Artı Life Dijimecmua'da
Üç yıldan beri okuyucuları ile buluşan ve beğeni ile takip edilen aylık yaşam ve magazin dergisi Artı Life artık dünyanın her yerinden okuyucuları ile buluşabilecek. Evet, Artı Life da artık Dijimecmua'da...

Magazinden modaya, sinemadan müziğe, teknolojiden kişisel gelişime kısacası günceli kaliteyle buluşturan Artı Life artık bayi ile aynı anda Dijimecmua üzerinden okunabilecek.

Hayatın içindeki en güzel renkleri okuyucularıyla buluşturan Artı Life, her ay günceli, bilinmeyeni ve modayı evlerinize getiriyor. Kalitesini içeriğinde yer verdiği röportajlarıyla harmanlayan Artı Life, her sayısında birbirinden değerli ve başarılı isimleri konuk etmeye devam ediyor.

Hemen okumak için tıklayın.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017