Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Artıürün Haberleri ve Reklamları

2009 yılında 5.si düzenlenen Dijital Başarıların ödüllendirildiği Uluslarası Davey Awards Web Yarışmasında ArtiUrun.com Elektronik ticaret kategorisinde yüzlerce adayın arasında Gümüş ödül alma başarısı gösterdi.
Artıürün Haberleri ve Reklamları

Artıürün Hakkında

Artiurun.com Elektronik Mağazacılık 2008 yılında Türkiye'de çok farklı bir online alışveriş yaklaşımını uygulamak için kurulmuştur. Yeni ama her biri sektöründe tecrübeli dinamik ekibi ile Artiurun.com, satış öncesi ve satış sonrası her türlü desteği Müşteri Memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam edecektir.

Neden online satış... Neden Artiurun.com?

Günümüz online alışveriş sistemleri üzerinde ilk bakışta tedirginlik ile yaklaşan kullanıcılar, gün geçtikçe online alışverişin kolaylıklarını ve fırsatlarını gördükçe alışverişlerini bu tarafa yönlendirmektedirler. Bu da sektörün fazlasıyla canlanmasını ve tecrübeli, hızlı, dinamik ve her geçen gün daha güvenli sistemlerin artmasını sağlamıştır. İşte Artiurun.com'da bu noktadan yola çıkarak siz ziyaretçilerine maksimum keyifli, güvenli ve hızlı online alışveriş deneyimi yaşatmak için hizmet vermektedir.

Her zaman satış politikamız olacak güvenilir, hızlı, kaliteli bir hizmet anlayışıyla ve her zaman markalı ürünlerle siz ziyaretçilerimize en iyi hizmeti eksiksiz sunmayı hedefliyoruz.

Dergilerde Yayınlanan Artıürün Haberleri ve Reklamları

Dergilerde yayınlanan tüm Artıürün haberlerini buradan okuyabilirsiniz...

Artiürün.com'a Amerika'dan Ödül- Davey Awards

Artıürün - www.artiurun.com

Artıürün - www.artiurun.com

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017