Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aşık Olduğun Yakışıklıyı Etkilemek İstemez Misin?

Aşık olduğun yakışıklıyı süper özelliklerine etkilemek istemez misin? O halde bu 5 yakışıklının önerilerine kulak ver ve onun dikkatini çekmeyi başar.
Aşık Olduğun Yakışıklıyı Etkilemek İstemez Misin?
Hoşlandığın yakışıklının dikkatini çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun! Ayna karşısında onunla konuşuyormuşsun gibi provalar yapıyor, saçlarına fön çektiriyor, hiçbir şey olmasa bir rimel sürmeden sokağa çıkmıyorsun. Çok da iyi yapıyorsun! Çünkü bakımlı ve kendinden emin bir kız olmak kıtırların en dikkat ettiği şeylerin başında… Sadece bu kadar mı? Hiç değil! Nereden mi biliyoruz? Biraz tecrübemizden biraz araştırmalarımızdan… “Mükemmel kız sizce nedir?” diye sorduğumuz “Zil Çalınca”nın 5 yakışıklısı, Heygirl kızlarına bu konuda önemli ipuçları veriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017