Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aşkın Nur Yengi Röportajı

90'lı yılların en güzel aşk ve ayrılık şarkılarını sahibi Aşkın Nur Yengi hem pırıl pırıl kariyerini ve o güzel şarkılarını, yeni heyecanlarını hem de ilk kez ayrılıkla nasıl baş ettiğini paylaştı.
Aşkın Nur Yengi Röportajı
Pop tarihimizin en güçlü albümlerinden birinin sizin ilk albümünüz “Sevgiliye” olduğunu söylemeye bile gerek yok; bize o albümdeki şarkıları seçerken Sezen Aksu ile unutamadığınız anlardan paylaşsanız…

89 yılında başlamıştık albüm çalışmasına. En aklımda kalan net hatırladığım stüdyoya girdiğim ilk gün Sezen ablanın benim içeride kulaklığı taktığım an ilk söylediğim şarkıda sesimi duyduğunda hayretler içinde kalması, aşırı benzerlikten dolayı bir an kendi söylüyormuş gibi hissedip irkilmesi gözümün önünden gitmeyen anlardan bir tanesiydi. Tabi 365 gün yan yana çalışmaktan ötürü bazı benzerlikler oluşmuştu. Son zaman içerisinde şarkıcılığım kendi şeklini aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017