Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Asla Affedilmeyecek 10 Teknolojik Hata

T3 Dergisi editörleri teknolojide asla affedilmeyecek 10 hatayı belirledi. Bilgisayar kullanımdan, soysal ağlarda yapılan yanlışlara değinen dergi tüm yanlışları anlattı. İşte asla affedilmeyecek 10 teknolojik hata…
Asla Affedilmeyecek 10 Teknolojik Hata
Teknolojik hataların ilki iki monitörle çalışmak. Eğer CIA’de ya da Intel’in başında çalışmıyorsanız, iki monitörle sadece gösteriş yapıyorsunuz demektir. Bazıları bir de o monitörlerin ikisini de kendine doğru çevirir Word dosyalarını mavi renk yapar, üzerine beyaz fontla yazı yazar, yanında da çok özel bir fare kullanırlar. Hele bir de Matrix tadında yeşil bilgisayar kodlu ekran kullananlar var ki sormayın.

İkincisi ise kocaman kulaklıklarla dolanan takım elbiseli adamlar. Bu bir uyarıdır beyler: üzerinize jilet gibi oturmuş son model bir takım elbise giydiyseniz ve kolunuza da en pahalı saatlerden birini taktıysanız, Beats gibi ünlülerin çıkarttığı kulaklıklardan takmayın. Bu durum, Ford Mondeo’ya 40 inç’lik krom jant takmak kadar aptalca görünüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017